SON KATILIM TARİHİ: 31.12.2021

2022 Dijital Dönüşüm Fırsatı!

"Yeni yıla rakiplerinizden bir adım önde girmek ister misiniz?" diye sormayı çok isterdik ancak dijital mecralarda sadece var olmak rakiplerin önüne geçmeye artık yetmiyor.

Büyük başarılar günler ve haftalar içerisinde yakalanmaz... Sürdürülebilir başarı için doğru analiz ve stratejilerle birlikte ilerlemek ve süreci doğru yönetmek gereklidir.

Bu noktada size tek kanaldan hizmet sunan ve hızlı başarı ve sonuç vaatlerinde bulunan hizmet verenler hakkında uyarmayı bir sorumluluk olarak benimsiyoruz.

Bizler Forcuna Dijital olarak alanında uzman dijital pazarlama uzmanından sosyal medya uzmanına, yazılım uzmanından iş geliştirme uzmanına tüm dijital dönüşüm sürecinizi büyük bir özveri ve dikkatle yakından takip ediyoruz.

Şu an sınırlı sayıda açtığımız kontenjanla birlikte işini dijitale taşımak isteyen işletmelere 40 dakikalık özel danışmanlık görüşmesi ve 19$ değerinde analiz dosyası hediye ediyoruz.

Bu görüşmede dijital dönüşüm ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilir, doğru bir şekilde nereden ve nasıl başlamanız gerektiği noktasında doğru bilgiye birincil kaynaktan ulaşabilir ve planlamanızı yapabilirsiniz.

*İletişim formunu doldurmanız halinde ekibimiz size randevu vermek üzere en yakın zamanda iletişime geçecektir.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK GÖRÜŞMESİ KAYITLARININ KAPANMASINA
NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. AdditionallyThis site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.